MuseumkaartMatch

MuseumkaartMatch-Avond

Op vrijdag 13 april organiseren tientallen musea door het hele land een MuseumkaartMach-Avond. Deze avonden zijn exclusief voor genodigde Museumkaarthouders (en op vertoon van een Museumkaart), zelf aanmelden kan helaas niet. Tijdens de Nationale Museumweek bruist Nederland van de museumactiviteiten. Veel plezier!

Deelnemende musea

1

Museumpark Archeon

Alphen a/d rijn Vrijdag 12 april vanaf 19:00
2

Nationaal Archief

Den haag Vrijdag 12 april vanaf 18:30
3

Kasteel Duivenvoorde

Voorschoten Vrijdag 12 april vanaf 18:00
4

Rijksmuseum Boerhaave

Leiden Zaterdag 13 april vanaf 12:00
5

Humanity House

Den haag Zaterdag 13 april vanaf 14:00
6

Nationaal Onderwijsmuseum

Dordrecht Zaterdag 13 april vanaf 14:00
7

Mariniersmuseum

Rotterdam Zaterdag 13 april vanaf 12:00
8

Museum Meermanno

Den haag Zondag 14 april vanaf 11:30
9

Museum De Voorde

Zoetermeer Zondag 14 april vanaf 10:00
10

Zeeuws Maritiem MuZEEum

Vlissingen Zondag 14 april vanaf 10:30
11

Museum Broeker Veiling

Broek op langedijk Vrijdag 12 april vanaf 18:00
12

Purmerends Museum

Purmerend Vrijdag 12 april vanaf 19:00
13

Zaans Museum

Zaandam Vrijdag 12 april vanaf 18:30
14

Stedelijk Museum Alkmaar

Alkmaar Zaterdag 13 april vanaf 14:00
15

Kranenburgh

Bergen Zaterdag 13 april vanaf 12:00
16

Frans Hals Museum Hof

Haarlem Zaterdag 13 april vanaf 13:30
17

Nederlands Stoommachinemuseum

Medemblik Zaterdag 13 april vanaf 13:00
18

Czaar Peterhuisje

Zaandam Zaterdag 13 april vanaf 14:00
19

Haarlemmermeermuseum De Cruquius

Cruquius Zondag 14 april vanaf 10:30
20

Zuiderzeemuseum

Enkhuizen Zondag 14 april vanaf 10:30
21

Westfries Museum

Hoorn Zondag 14 april vanaf 11:00
22

Nationaal Vlechtmuseum

Noordwolde Vrijdag 12 april vanaf 18:30
23

Museum Stedhûs Sleat

Sloten Vrijdag 12 april vanaf 20:00
24

Museum de Fundatie

Zwolle Zaterdag 13 april vanaf 15:00
25

Batavialand

Lelystad Zondag 14 april vanaf 11:00
26

Museum de Oude Wolden

Bellingwolde Vrijdag 12 april vanaf 19:30
27

Museum Stad Appingedam

Appingedam Zaterdag 13 april vanaf 14:30
28

Kasteel Doorwerth

Doorwerth Vrijdag 12 april vanaf 19:00
29

Huis Verwolde

Laren Vrijdag 12 april vanaf 19:00
30

De Casteelse Poort

Wageningen Vrijdag 12 april vanaf 19:00
31

Museum Spakenburg

Bunschoten-spakenburg Zaterdag 13 april vanaf 14:00
32

Museum Nairac

Barneveld Zaterdag 13 april vanaf 14:00
33

Het Palthe Huis

Oldenzaal Zaterdag 13 april vanaf 14:00
34

Airborne Museum 'Hartenstein'

Oosterbeek Zondag 14 april vanaf 10:30
35

Stedelijk Museum Zutphen

Zutphen Zondag 14 april vanaf 11:00
36

Kasteel Heeswijk

Heeswijk-dinther Vrijdag 12 april vanaf 18:00
37

Waterliniemuseum

Bunnik Vrijdag 12 april vanaf 18:00
38

Elisabeth Weeshuis Museum

Culemborg Vrijdag 12 april vanaf 18:30
39

Stadsmuseum Woerden

Woerden Vrijdag 12 april vanaf 19:00
40

Centraal Museum

Utrecht Zondag 14 april vanaf 11:00
41

Kempenmuseum De Acht Zaligheden

Eersel Vrijdag 12 april vanaf 18:30
42

Van Abbemuseum

Eindhoven Vrijdag 12 april vanaf 18:30
43

Museum Helmond

Helmond Vrijdag 12 april vanaf 19:00
44

Museum De Domijnen, afdeling Hedendaagse Kunst

Sittard Vrijdag 12 april vanaf 19:30
45

Nederlands Steendrukmuseum

Valkenswaard Vrijdag 12 april vanaf 19:00